16 tekeningen van 2016
Aan het einde van het jaar (of in dit geval begin van een nieuw jaar) zie je veel overzichten voorbij komen met het thema de beste en/of favorieten van het afgelopen jaar.
Zo heb je op Instagram bijvoorbeeld ‘beste nine’. Een overzicht van de 9 meeste geliked foto’s van het afgelopen jaar.
Ik post lang niet alles op social media èn ik kan in verband met vertrouwelijkheid getekend werk in opdracht meestal ook niet op mijn website laten zien. Maar ik wilde toch graag een overzicht maken van de tekeningen van afgelopen jaar die ikzelf echt tof vond om te maken. De lijst is lang, dus kiezen was niet makkelijk (kill your darlings zeggen ze dan in de fotografie).
Dus bij dezen een overzicht van 16 tekeningen uit 2016, uit eigen werk. Het is een mooie mix geworden. Van vrij werk, commercieel, digitaal en gewoon getekend met een tekenpen, markers en soms waterverf. Ook qua stijl is het een mix van mijn eigen persoonlijke stijl t/m een meer aangepaste stijl voor werk in opdracht.
Ik ben benieuwd hoe de 17 tekeningen van 2017 eruit gaan zien.
Wil je ook de tekenpen oppakken en leren aan-tekeningen maken, zoals bijvoorbeeld het visueel verslag van het boek Big Magic van Elizabeth Gilbert welke je hierboven ziet? Kom dan naar een van de open workshops Visueel Notuleren.